Zephyr Polska - Wysokiej jakości obuwie za dobrą cenę

Zephyr Polska jest jedną ze spółek Grupy Tripal, dostawcy obuwia specjalistycznego, prowadzącej działalność w różnych sektorach rynku. Oto garść faktów na temat historii grupy, spółek stanowiących nasze oddziały oraz konkretne informacje o naszej działającej w Polsce spółce, Zephyr Polska oferującej obuwie ochronne

Grupa Tripal powstała w 1998 roku. Zanim stworzyliśmy Tripal, byliśmy właścicielami dużej fabryki w Wielkiej Brytanii, zajmującej się produkcją obuwia ochronnego oraz militarnego. Począwszy od 1998 roku współpracujemy na zasadzie joint venture z dwoma zakładami produkcyjnymi w Chinach, w których produkowana jest całość naszego asortymentu obuwia ochronnego. W ostatnim zbadanym w drodze audytu roku handlowym, sprzedaż firmy Tripal osiągnęła poziom ponad 1.9 miliona par butów ochronnych. Grupa Tripal zatrudnia personel w działach sprzedaży, projektowania, kontroli jakości oraz personel techniczny w Wielkiej Brytanii, Polsce oraz w Chinach. Oprócz doświadczenia w dziedzinie produkcji obuwia jednym z kluczowych atutów dających nam przewagę nad konkurencją jest fakt, że całość dostaw z fabryk w Chinach przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego poddawana jest kontroli jakości, przeprowadzanej przez nasze własne zespołu specjalistów kontroli jakości.

Zephyr Polska

Spółka Zephyr Polska ma swoją bazę w Swarzędzu k/ Poznania, a jej działalność ma kluczowe i strategiczne znaczenie dla rozwoju działalności całej Grupy Tripal w Europie. Dzięki naszemu olbrzymiemu doświadczeniu w dziedzinie obuwia ochronnego, przewadze konkurencyjnej oraz dostępowi do nowoczesnych technologii produkcji zbudowaliśmy markę będącą synonimem obuwia ochronnego wysokiej jakości oferowanego za przystępną cenę. Bazując na sukcesie marki Zephry, w 2011 roku wprowadziliśmy na rynek linię Vortex, z zamierzenia obejmującą obuwie o podstawowych cechach ochronnych oferowane po bardzo przystępnych cenach.

Jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.